Seminář pro rodiče

Dvouhodinový seminář, kde se dozvíte vše, co potřebujete vědět k tomu, abyste mohli doma znakovat - kdy začít, které znaky zvolit do začátku, jak správně učit dítě znaky, jaké materiály můžete využít při znakování, v čem může znakování pomoci, jaký vliv má znakování na rozvoj řeči, jak dlouho děti většinou znakují apod.

Součástí semináře jsou i krátké videoukázky a aktivity zaměřené na procvičení znaků.

Semináře je možné zúčastnit se už v těhotenství, krátce po narození miminka anebo i později. Můžete si s sebou vzít také svého partnera, příplatek za druhého rodiče nevybírám.

Cena kurzu závisí na typu zvolených materiálů:

a) kurzovné včetně Základních materiálů (pracovní sešit pro rodiče a praktický přehled znaků)
499,- Kč.

b) kurzovné včetně Kompletní sady (plyšový batůžek, kniha Průvodce pro rodiče, přehled znaků, DVD 2 v 1 - videoslovník pro rodiče a DVD pro děti "Naše oblíbené znaky")  899,- Kč.

 
Základní materiály
Kompletní sada
Cena kurzu včetně materiálů
499,- Kč
899,- Kč
Příplatek za druhého rodiče
neúčtuji
neúčtuji
Délka semináře
2 hod
2 hod

Pracovní sešit s pracovními listy

Brožurka velikosti A4 s výtažkem nejdůležitějších informací pro rodiče a místem na poznámky z kurzů a vzpomínky na znakování s vaším dítětem. 24 stran. Obsahuje i pracovní listy, které jsou jednotlivě přidávány ke kompletní sadě.

ano
ne

Laminovaný soubor znaků

Laminovaný přehled znaků obsahuje 73 znaků uspořádaných do 12ti praktických témat a seznam 10ti kroků k úspěchu s programem Baby Signs.

ano
ano

Kniha "Průvodce pro rodiče"

Praktický úvod do tématiky znakování s dětmi a stručný návod, který jednoduchým způsobem vysvětlí, jak se dorozumět s batoletem, které ještě neumí mluvit. 75 stran.

ne
ano

Videoslovník 2 v 1

Obsahuje videoslovník pro rodiče se 100 znaky, které byly odborníky a rodiči vybrány jako nejdůležitější výrazy pro děti do 3 let. Dále obsahuje video pro děti "Naše oblíbené znaky" se 6-ti různými znaky vhodných do začátku. Ve videu vystupují animované postavičky roztomilých batolat, maňásci, znakující děti a nechybí ani medvídek BeeBo™. Lze přehrát v češtině nebo angličtině.

ne
ano

Plyšový baťůžek

V plyšovém batůžku budou všechny materiály bezpečně uloženy. Batůžek má nastavitelné popruhy, jmenovku, kam můžete zapsat méno Vašeho dítěte a magnet v klopě na zapínání, který je z bezpečnostních důvodů všitý pod podšívku.

ne ano

 

AKTUALITY

Momentálně pořádám Semináře pro rodiče na dotazSeminář může proběhnout u vás doma. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na petra.sochor@gmail.com

 

Kontakt

FirstWords Mošnerova 9
Olomouc
77900
776 326 251 petra.sochor@gmail.com