Znakujeme se zpěvem a hrou

V kurzech Znakujeme se zpěvem a hrou 1 a 2 se děti učí komunikovat pomocí jednoduchých znaků, které zvládnou i ti nejmenší. V každé lekci se probírá jedno téma z každodenního života, například „při jídle“ nebo „koupání“.

Společně s medvídkem BeeBo si zazpíváme několik veselých písniček, přečteme si obrázkovou knížku a děti se dle svého věku a zájmu zapojí do nejrůznějších aktivi, při nichž si procvičí nové znaky. Rodiče se navíc dozvědí praktické rady, jak rozvíjet komunikační a kognitivní schopnosti svých dětí a mohou se podělit o své zkušenosti s ostatními účastníky kurzu.

V nabídce je šestitýdenní kurz Znakujeme se zpěvem a hrou 1 a navazující kurz Znakujeme se zpěvem a hrou 2, který trvá rovněž šest týdnů a je věnován dalším užitečným tématům.

Lekce Kurz 1 Kurz 2
1 Při jídle Pocity
2 Před spaním Venku
3 Koupání Na farmě
4 Oblékání Bezpečnost
5 Zvířátka V zoo
6 V parku Narozeniny

 

Cena: Kurzovné + materiály

Kurzovné (6 lekcí): 170 Kč/lekce tj. 6x170= 1.020,- Kč

Základní materiály - obrázkový zpěvníček s přehledem probíraných znaků a odkazem na hudbu ke stažení: 280,- Kč

Doplňkové materiály - viz tabulka:

Zpěvníček + odkaz na hudbu ke stažení

Veselé písničky, při kterých se děti učí znakovat v kurzech. Zpěvníček obsahuje barevně ilustrované texty ke všem písničkám včetně označení slov, které můžeme s dětmi znakovat.

300 Kč
 

Leporelo "Moje první znaky"

Barevné leporelo, 12 stran, 20x16 cm, pomůže dětem naučit se znaky jíst, pes, čepice, kytka, koupání, spát.

129 Kč

Leporelo "Moje další znaky"

Barevné leporelo, 12 stran, 20x16 cm, pomůže dětem naučit se znaky kniha, kachna, kočka, boty, míč a ještě.

129 Kč

Video pro děti "Moje první znaky"

Obsahuje 6 znaků vhodných do začátku. Ve videu vystupují animované postavičky roztomilých batolat, maňásci, znakující děti a nechybí ani medvídek BeeBo™. DVD lze přehrát v češtině a angličtině. Znaky obsažené ve videu jsou stejné jako v leporelu Moje první znaky - jíst, pes, čepice, kytka, koupání, spát.

149 Kč

Laminovaný soubor znaků

Laminovaný přehled znaků obsahuje 73 znaků uspořádaných do 12ti praktických témat a seznam 10ti kroků k úspěchu s programem Baby Signs.

149 Kč

Plyšový baťůžek s obrázkem medvídka BeeBo

Plyšový baťůžek s obrázkem medvídka BeeBo, do které se vejdou materiály k programu (leporela, videa, přehled znaků atd.). Baťůžek má dvě postranní kapsy, víko na magnet (pro bezpečnost všitý do podšívky) a štítek na jméno dítěte uvnitř víka. Vhodné i jako baťůžek na oblíbené hračky.

249 Kč

 

 


 

 

 

 

AKTUALITY

Nejbližší kurz Znakujeme se zpěvem a hrou 1 začíná v pátek 26.4. od 9h v relaxačním centru Snoezelen (Mariánská 7). Zbývá už jen jedno volné místo! Bližší info v sekci Rozvrh.

 

Kontakt

FirstWords Mošnerova 9
Olomouc
77900
776 326 251 petra.sochor@gmail.com